Thursday, December 17, 2015

Ma jumaldan jõuluaega!

Täna tuleb veidi pikem postitus sest eilse ja tänase päeva jooksul on päris palju juhtunud. Alustame eilsest.
Jõulupidu
Jõulupidu hakkas kell 7 õhtul Illusionis. Varem olin Reelikale augu pähe rääkinud et ta mulle pileti ostaks sinna, sest nagu me kõik teame, ma armastan raha kõige muu peale raisata peale kasuliku kraami. Linnas sain veel Gerly ja Maibeliga kokku et aega natuke parajaks teha, kondasime Kaubamajas ringi, sest ma ei tahtnud üldse õues omal näppe küljest külmetada. Okei, kui aeg oli paras, läksin Reelikaga kokku saama ja kõndisime Illuka poole. Reelika, kes pole teab mis klubihunt, ei teadnud kus Illukas on ja ütles: Sina, kes sa oled kõik Tartu klubid läbi käinud, juhatad meid nüüd Illukani(ehk siis mind ja teda). Muig. Ma pole ainult Vabankis käinud. Ja viimasel ajal ei tõmba mind üldse klubide poole, kuna ma elan Annelinnas ja klubid on Annelinnast üsna kaugel minu jaoks. No jalgsi ei viitsi käia ja öösel ei käi ju busse ka... Igastahes jõudsime Illukani, saime sisse, nägime Annelyt! Issand, ma pole teda nii kaua aega näinud! Annely ei tundnud meid ära, ei tea kas aeg on oma töö teinud välimusega või mida? :D Klubis nägin paljusid tuttavaid inimesi, sealhulgas klassijuhatajat ning paljusid teisi toredaid nägusid. Klubis esines Patune Pool ja tõmbas peo ikka korralikult käima. Osalesin ka ühes mängus, kus pidi pesulõkse kaaslasele külge kinnitama. Siis segati paarid ära, pandi klapid silmade ette ja ma pidin pimesilmi siis võõral neid kiiruse peale ära korjama. Oma üllatuseks sain oma võõra kaaslasega(mitte sellega, kellele ma algselt pesulõkse külge riputasin) 1. koha ja auhinnaks oli šokolaadileib, kaelarätt, helkur ja pastakas. Kuna ma ei teadnud, mis kell viimane buss läheb, ütlesin Reelikale et davai, lähme varem minema, ma pean muidu jala hakkama ühika poole kõndima. Reelika, vingats nagu ta on, tegi grimasse ja vigises, et ta näeb mind niigi harva, miks ma nii teen. No pika aja peale sain talle siis ära seletatud et asjalood on nii ja nii. Ta saatis mu bussi peale ja läks ise taksoga koju. :)

Klassi jõuluistumine, loosipakkide jagamine ja Pauluse kiriku külastamine

Täna oli siis meil klassis jõuluistumine. Kuna ma suudan alati midagi unustada, siis seekord unustasin ma midagi lauale tuua. Õnneks käis peas plõks, et ahjaa, mul on ju šokolaadileiba! 1 šokolaadileib....kolmest. No olgu, igastahes seda ma pean ütlema et hurmaa on üks igavesti hea asi! Nommadi-nom, sööks veel. Kõik tõid midagi, kes tõi viinamarju, kes juua, kes Snickersi kooki... See on ka üks paganama hea kook aga ma pole jõudnud seda veel ise teha, küll kunagi jõuab. Õpetaja pidas kõne, küsitles mida keegi teeb jõulude ajal ja nii edasi. Siis andis ta kõigile lipikud, kus olid peal selle inimese iseloomustused tema kohta teiste poolt. Mind iseloomustati siis sedasi: sõbralik, abivalmis, laisk, mõtlev, ebakindel, töökas, lõbus, naljakas, väga stiilne, õpetlik, vaikne, armas. Ma olin päris üllatunud tegelikult, aga samas ka õnnelik, et mind päris maha ei tambitud. Järgnes loosipakkide jagamine. Klassivend kinkis mulle Avoni kehakreemi ja lõhna nimega "Cherish", Raffaellot ja kaardi. Ma olen nii õnnelik selle kingituse üle, lihtsalt tohutult armas. :) Ise kinkisin õpetajale vaasi, mida ma kirjeldada ei oska kuid see oli tohutult ilus ja õpetajale väga meeldis. Siis tuli üks teine õpetaja klassi ning palus minul ja mu klassivennal temaga kaasa tulla Pauluse kirikusse laululehti jagama. Täna oli Pauluse kirikus jõulukontsert, no tegelikult jumalateenistus vms. Jagasime klassivennaga igale uksest sisse astuvale inimesele lehti ja mind ajas tohutult muigama kuidas klassivend lehti jagas. Inimene ei jõudnud uksest sisse astudagi, kui klassivend juba lehe andis ja tere ütles. Ma siis jagasin talle natuke õpetussõnu, et lase inimesel ikka uksest sisse astuda ja anna talle siis leht ja tereta, et mis sa ütled ta käele tere või :) Okei, lehed jagatud,iatusime kohtadele ja kuulasime kontserdit. Pean tunnistama, et LAISK, nagu ma olen, läksin kontserdilt väga vara minema, sest see on minu jaoks ikka nagu natuke igav.
Kuid päevaga võis rahule jääda. :)Pilt siis klassivenna kingitusest:




No comments: