Igastahes oli täna omaloomingukonkursi autasustamine, esikolmikusse ma muidugi ei pääsenud(jumala ego eks, mõtlen endast niii hästi). Osalejad ning õpetajad istusid ümmarguse laua taha, väga kena sisekujundus oli kohvikul. Tellisime söögid-joogid, mina võtsin Caesar'i salati ja latte. Salatilehti ja rukolat oli rohkem kui midagi muud seal salatis, seega rohkem ma seda salatit ei söö. :D Kõik rääkisid, tuju oli hea, no mina poetasin harva mõne sõnakõlksu, kuna reaalselt, ma olen suhtlemises üsna kehv. Rääkisin vaid siis, kui keegi midagi küsis ja noogutasin, kui keegi midagi soovitas vms. Ma lugesin oma luule ette, midagi mulle öeldi ja siis ma andsin oma luulelehe ühe neiu kätte, kes luges seda nii ilmekalt ja nii ilusti, et mul jäi suu lahti. Minu meelest kõlab oma kirjutatud luule palju paremini ja ilusamalt, kui keegi teine seda loeb. Sama kehtib ka juttude kohta. Esikolmikusse ei pääsenud meie seltskonnast keegi, esikolmikut polnud ka kohvikus kohal. Saime tänukirjad ning raamatu. Jäin õhtuga väga rahule, kuigi kirun ennast, et ma nii sõnaaher olen ja ei oska teemadel kaasa rääkida.
Jutu lõpetuseks panen siia ka enda kirjutatud luuletuse.
Sõprus
Sõber on keegi,
kes mõistab Sinu pisarate
tagamaid,
Sõber on keegi,
kes tõrjub
pahandusepaganaid
Hoides sind,
kui jalge alt kaob pind
Sõber on võit,
kuid see pole veel kõik
Ta on usk paremusse,
ta ei kuku varemesse
Ta on tulevikulootus,
kuid samas ka õnneootus
Tema õlale saan toetuda,
tema hingele oma saladusi
poetada
Reeta teda ma ei soovi,
Ei taha täita pisaratega
tema silmi, noori
Koos käime mööda eluteed,
Vastu tulevad meile
raskuseveed,
Need ületame takistusi
eirates,
Koos päikesevalgust
seirates
No comments:
Post a Comment